PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102245}

Zmowa milczenia

Le Pacte du silence
5,8 1 487
ocen
5,8 10 1 1487
Zmowa milczenia
powrót do forum filmu Zmowa milczenia

Oglądając film, nigdy bym nie przypuszczała że zakończy się on, akurat takim zwrotem akcji!
Ten film przemówił do mnie, bardzo, między innymi tym, że pozory mogą bardzo mylić!
Niewinna dziewczyna decyduje się ponieść winę za swoją niezrównoważoną matkę. Przez jej miłość i poświęcenie odwraca się od niej świat :(
"Tłum nie myśli"

dark19Orbit

też mi się ten film podobał, liczyłem, że znajdę więcej komentarzy i interpretacji zakończenia
kto właściwie zabił dziennikarza? zakonnica czy więźniarka? i która była z matką przy zabójstwie? burze zaburzyły mi parę scen podczas oglądania na Polsacie

ocenił(a) film na 7
MarcoK

Jestem świeżo po seansie. Sara odziedziczyła chorobę psychiczną po matce, to ona też była z nią w pokoju po zabójstwie dziecka. Najpierw zabiła matkę przełożona aby wyjść z klasztoru, następnie dziennikarza. Miała krew na rękach i bluzkę z dekoltem w serek, a Gielle z odkrytymi ramionami. Ksiądz powiedział, że to Sara przeżyła aby Gielle miała czystą kartotekę i mogła zacząć żyć od nowa.

wiolis1

Dziękuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones