PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125512}

Dobry rok

A Good Year
7,2 58 622
oceny
7,2 10 1 58622
6,6 13
ocen krytyków
Dobry rok
powrót do forum filmu Dobry rok

Piosenka

ocenił(a) film na 10

Film "Dobry rok" obejrzałam z ciekawości po raz pierwszy kilka dni temu, spodobał mi się na tyle iż następnego dnia obejrzałam go po raz drugi, nie zamierzam tutaj opowiadać o moich zachwycie odnośnie tego filmu, ale piszę gdyż ciągle "prześladuje" mnie pewna piosenka jaka się w nim pojawiła. Na samym końcu filmu zostały pokazane urywki scen sprytnie skomponowane jakby scenki, zaraz później pojawiły się napisy - zna ktoś z Was może tytuł piosenki która pojawiła się w trakcie tych urywków z filmu tuż przed pojawieniem się napisów końcowych ?

xBarbarax

Proszę bardzo: Richard Anthony - Itsy Bitsy Petit Bikini. Sam szukałem tej piosenki po usłyszeniu jej podczas zapowiedzi filmu na Polsacie :). A film właśnie dziś obejrzałem.

ocenił(a) film na 10
adrbug

Bardzo dziękuję za pomoc, osobiście przeszukałam wszelkie możliwe strony w poszukiwaniu tej piosenki na różne sposoby ale nie potrafiłam na nią natrafić, prawdaż że piosenka zapada w pamięci :)

xBarbarax

Poszukałem soundtracku na iTunes, tam odsłuchałem próbek każdego utworu i znalazłem. Pozdrawiam i polecam się na przyszłość :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones