PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125512}

Dobry rok

A Good Year
7,2 58 622
oceny
7,2 10 1 58622
6,6 13
ocen krytyków
Dobry rok
powrót do forum filmu Dobry rok

Cześć, może mi ktoś wytłumaczyć o co chodziło z tymi słabymi i dobrymi winami produkowanymi w tej winiarni? Np. podczas kolacji u tych parobków, kiedy ten stary dziadunio poszedł po lepsze, kiedy tamten częstował tym słabszym, chcąc te lepsze zataić. Jakoś umknęło to mojej uwadze.

ocenił(a) film na 6
karolthas

Chodzi o to, że winiarnia tak naprawdę produkowała wyśmienite wina. Gospodarze kiedy dowiedzieli się, że nowym właścicielem będzie Skinner, byli pewni, że będzie chciał posiadłość sprzedać, bo zarobi dużo pieniędzy. Postanowili więc obniżyć wartość winiarni i wyprodukować słabe wino, licząc przy tym, że jeśli winiarnia straci na wartości to wizja małego zysku zniechęci nowego właściciela do sprzedaży. Pod koniec filmu ten gospodarz, który opiekował się winnicą przyznał nawet, że enolog był opłacony.

ocenił(a) film na 7
karolthas

Te słabe, "oficjalne" wina to byla ściema. Na pokaz. Dlaczego? Bo obniżając jakość wina, a tym samym wartość całej winiarni, chcieli zniechęcić Maxa do jej sprzedania. Podobny numer zrobili z enologiem, który stwierdził, że to wszystko jest nic nie warte. Prawdziwe wino produkowane tu, to było to dobre po które poszedł dziadunio.

ocenił(a) film na 7
o_andrzej

A, już ogarniam. Tak też myślałem, ale nie byłem pewien. Dzięki wielkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones