PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125512}

Dobry rok

A Good Year
7,2 58 602
oceny
7,2 10 1 58602
6,6 13
ocen krytyków
Dobry rok
powrót do forum filmu Dobry rok

Trochę niezbyt rozumie tak negatywnych komentarzy na temat tego filmu ??? Czego ludzie się czepiają ? I co jest takiego dennego w "A Good Year" ??? Moim zdaniem tak przyjemnie oglądających się filmów jest zdecydowanie za mało kręconych. Doskonała obsada doskonale zagrała a lekki temat pozwolił na stworzenie bezpretensjonalnego, relaksującego klimatu - i chyba o to właśnie twórcom chodziło - impresjonizm i lekkość pozbawiona nudy i trywialności - jak dla mnie rewelacja. Do tego przepiękne zdjęcia i klimatyczna muzyka. Gorąco polecam bo ogląda się tak przyjemnie, że aż szkoda kiedy się kończy. Ridley Scott po raz n-ty udowadnia, że nie ma tematu, z którym nie potrafiłby sobie poradzić. Malkontenci i narzekacze oczywiście tego nie docenią ale to już ich problem :)
Naprawdę warto !

tomash74

Czesć:) Mam do Ciebie pytanie. Gdzie ogladałes ten film?? Bo choruje na to zeby go obejrzec do konca. W 40 minucie skonczył sie. Bylabym bardzo wdzieczna gdybys mogł mi podac strone gdzie mozna go obejrzec w całości. gdyż widze ze tu tez go nie ma.
Z góry dziękuje:)

ocenił(a) film na 7
Justysiula23

Jak większość filmów u siebie w domu na kompie - oglądam filmy tylko w wersjach oryginalnych z napisami gdyż każdy inny jest dla mnie gwałtem na sztuce. Linku nie mogę Ci podać bo byłoby to naruszenie regulaminu ale mogę podpowiedzieć żebyś użyła wyszukiwarki torrentów póki jeszcze można - ewentualny link mógłbym przesłać na priva. Pozdrawiam i życzę powodzenia !

tomash74

Dziękuje za odpowiedz. Ale jednak wypożyczę sobie ten film bądź go kupię. Wcześniej również płaciłam za oglądanie jakiegokolwiek filmu na stronie, ale zaszły jakieś zmiany ze nie mogę sie w nich połapać.
Pozdrawiam ! :)

użytkownik usunięty
tomash74

Uściślijmy- obejrzenie filmu z lektorem albo (nie daj Panie Boże) z dubbingiem to 'gwałt na sztuce', ale zassanie tego filmu z neta (czyli de facto kradzież) i obejrzenie na kilkunasto- calowym monitorku to już najpełniejsze docenienie sztuki filmowej, right?

ocenił(a) film na 7

Mylisz i mieszasz wszystkie pojęcia a do tego wyciągasz bardzo pochopne wnioski na podstawie niewielkiej ilości danych więc odpowiem w skrócie: nawet gdyby prawdą byłoby to co zawarłeś w swojej wypowiedzi to odpowiem: right ! Jeśli tego nie rozumiesz to współczuje i życzę dalszego "przyjemnego zagłuszania strony dźwiękowej każdego filmu przez lektora" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones